ACROPOLIS-2

ACROPOLIS SET

اکروپولیس زیبا، هزاران‌سال است که در بلندای آتن رخ نمایی می‌کند. یک تضاد سفید مثل تکه ابری از آسمان که با سنگ تراشیده شده باشد. تاریخی زنده که هنوز هم میزبان جشن‌های آتنی‌هاست. طراحی مسحورکننده‌ی این بنا، منشا طراحی کالکشن سفید و زیبای آکروپولیس فنسی شده است.


کالکشن آکروپولیس


petra-2

PETRA SET

شهر شن‌های قرمز، پترا در اردن امروزی مثل جواهری خوش ساخت میان شن‌زارها برق می‌زند. از میان ۳۰۰۰ سال تاریخ ثبت شده به رنگ خاک، پترا تا امروز نشان زیبایی و تمدن است، با تاریخی گره خورده با یونانیان و اعراب و به رنگی زیبا که در کالکشن شامپاینی پترای فنسی، متفاوت‌ترین رنگ کالکشن‌های آشپزخانه را به شما هدیه می‌دهد.


کالکشن پترا

COLOSSEUMM-1

COLOSSEUMM SET

ایتالیا یعنی هنر و در قلب ایتالیا در رم شهری به وسعت تاریخ، بنایی از تاریخ سیاه بشر خودنمایی می‌کند. مستحکم، ابدی و تاریک. کولوسئوم صدها سال است که منشا تفکر فیلسوفان و هنرمندان است و این اعجاب در کالکشن کولوسئوم فنسی به رنگ سیاه رخ نشان داده است.


کالکشن کولوسئوم

GUGGENHEIM-1

GUGGENHEIM SET

در قلب نیویورک سال‌هاست که موزه گوگنهایم به عنوان شاهکار معمار فقید لوید رایت خودنمایی می‌کند. معماری این موزه بعد بیش از ۴۰ سال تا حدی مدرن است که بیننده احساس می‌کند با بنایی از قرن آینده روبروست نه موزه‌ای ۴۰ ساله. شفافیت نقره‌فام و سیقلی این موزه ایده‌ی طراحی کالکشن گوگنهایم مجموعه لوازم خانگی فنسی شده و طراحان ما هنز جریان گرفته از این معماری خلاق را به آشپزخانه شما آورده‌اند.


کالکشن گوگنهایم

سبد خرید